Hakkımızda

Biz Kimiz ?, Ethem Tefek Kimdir ?

Biz Kimiz ?

Uzun yıllar Mersin’de üniversite sınavı hazırlık çalışmalarına devam ediyoruz.  Bilgi, birikim, deneyim ve bireysel rehberliklerimiz öğrencilerimizin geleceğinin şekillenmesinde önemli rol oynamaktadır.

Kurucumuz Ethem Tefek ve çalışma ekibimiz 2018-2019 eğitim- öğretim yılında yenilenen çehresiyle 9,10, 11. sınıf öğrencilerimiz için okula hazırlık ve TYT/ AYT temelli dersler 12. Sınıf ve mezun öğrencilerimiz için TYT/AYT dersleri ile sınav yolcuğunda yanınızda olacaktır.

Misyonumuz

“Uygun şartlar sağlandığı takdirde her birey başarıya ulaşacaktır.” ilkesinden hareketle her öğrencimizin hazır bulunuşluk seviyesi belirlenerek en verimli çalışma programını ortaya çıkarmak ve beraberinde mutlak başarıyı sağlamak önceliğimizdir.

Vizyonumuz

Dinamik kadromuzun başarı odaklı eğitim çalışmaları ve bireysel rehberlik anlayışımız ile aydınlık geleceğimiz olan öğrencilerimizi seçkin üniversitelere yerleşmelerini sağlamak

ETHEM TEFEK Kimdir ?Biyografi

Mersin’in Gülnar ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini burada bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde lisans eğitimini, Çukurova Üniversitesinde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Mersin Üniversitesinde Türk Dili okutmanı olarak görev yaptı.  Daha sonra Mersin’de özel öğretim alanında çalışmalarını sürdürdü. Çeşitli dershanelerde ve özel okullarda farklı öğrenci kitlelerine hitap eden Ethem Tefek, gerek Türkçe öğretimi gerekse sınav rehberliği konusunda öğrencilerine yol gösterdi. Üniversite hazırlığına yönelik yayınladığı 48 kitabı bulunan Ethem Tefek yeni projeleri ile sınav yolculuğunda öğrencilerinin yanında olmaya devam ediyor.

responsive

Kim korkar sınavdan!

Ethem Tefek olunca!